Uskusin kulmude püsimeikki!!!
Vaatasin www.alvinpmu.com kodulehelt tema portfooliot ning olin tema töödest vaimustuses. Teadsin, et kui lähen tema juurde kulmude püsimeikki siis olen heade kätes........ Märkasi, et püsimeik lihtsustab igapäevast elu. Hommikul vaatab peeglist vastu rõõmsameelne õpetaja, kes tunneb tänu püsivale kulmumeigile ennast palju paremini :)
Loelisa :http://kauniimpaakuinkoskaan.blogspot.com/2019/02/uskaltauduin-kulmien-kestopigmentointiin.htmlDeivi

"Aitäh ilusa töö eest!!! "
Heli

"Tänapäeval on meil koguaeg kiire ja aega ei jätku, kuid me saame ise teha enda valikud. Mina leidsin, et tänu püsimeigile on mul võimalik säästa enda aega.  Nüüd mul on mul rohkem aega tegeleda enda hobidega. Suur aitäh Alvine-le ilusate kulmude eest."

Anu 

"Olen aastaid mõelnud püsimeigi peale ja otsinud pikalt usaldusväärset tegijat, kelle käekiri mulle sobiks, eesmärgiks loomulikku püsimeik. Ripsmetehnikuna olen näinud mitmeid untsu läinud püsimeike ja võin julgelt öelda, et õige meistri leidmine on keeruline. Nüüdseks olen käinud Alvine juures mitmeid kordi püsimeigi hoolduses ning olen kulmu kuju ja värviga väga rahul. Kui soovid head meistrit siis võin Alvinet sinule soovitada"